Web o dětech, hrách a zábavě pro nejmenší, i ty starší.

Dětský letní tábor – Léto na statku

S teplým počasím se mnohým rodičům stále intenzivněji připomíná, že přijde léto a s ním i prázdniny. Jakou aktivitu naplánovat potomkovi, abyste měli zajištěné hlídání a dítko se zároveň v průběhu volných dní nenudilo? Vyplňte mu přihlášku na dětský letní tábor s tématem Léto na statku.

O čem je dětský tábor Léto na statku

Dětský tábor „Léto na statku“ má v podstatě vše, co vaší ratolesti dovolí zažít klasickou atmosféru těchto akcí, kterou má ve své paměti i nejeden rodič nesmazatelně zapsanou: Život v kolektivu, blízko přírodě, daleko od všedních dní. Ty pro mnoho současných dětí znamenají především život v paneláku. Když se k tomu připočte velká časová vytíženost rodičů, není divu, že například vlastní pes mnohdy zůstane jen v rovině nesplněného přání.

Tématicky zaměřený dětský tábor „Léto na statku“ tak je pro mnoho zejména městských dětí jednou z mála příležitostí, jak ještě přijít do intenzivního kontaktu se zvířaty. A to přitom s těmi, které ještě předchozí generace znaly jako relativně běžné – kachnami, ovcemi nebo prasaty. Moderní doba však nevyhnutelně přinesla tatínky programátory a maminky manažerky a znatelně odlišný způsob trávení času.

Pro koho je tábor vhodný

Z dětského tábora Léto na statku si tak děti odvezou jedinečný zážitek. Vybudují si vztah ke zvířatům, naučí se znát jejich život a správně o ně pečovat. Vhodné je táborové prostředí nejen pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s nejrůznějšími zástupci zvířecí říše z typického českého dvorku, ale také pro děti okouzlené jezdectvím.

Dětský tábor Benice se pořádá na barokním statku Benice a v rámci programu „Léto na statku“ nabídne rovněž výuku jezdectví, a to i pro naprosté začátečníky. Věková hranice je v tomto případě osm let, jinak je tábor koncipován pro děti od šesti let výše.

Na dětském táboře v Benicích jsou na „Létě na statku“ vítáni všichni, kdo se nebojí aktivně strávených dnů a mají smysl pro povinnost. S sebou je potřeba dobré obutí, vhodné oblečení a chuť do práce. Samozřejmostí je maximální bezpečnost a stálá přítomnost zdravotníka i odborných pracovníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup